Tarayıcınız flash desteklemiyor!

Tunçsan
ALCE 2018 Fiyat Listesi Yayınlandı


Marmara bölge bayiliğini yaptığımız Alce Elektrik'in Ağustos 2018 tarihli yeni fiyat listesi için tıklayınız.

Tunçsan
ALCE 2017 Fiyat Listesi Yayınlandı


Marmara bölge bayiliğini yaptığımız Alce'nin 01.11.2017 tarihli yeni fiyat listesi için tıklayınız.

Tunçsan
Kondaş Kondansatör 2016 fiyat listesini yayınladı


Fiyat listesini indirmek için lütfen tıklayınız.

Tunçsan
Alce'nin Yeni Kataloğu Yayınlandı!


Kataloğu indirmek için buraya tıklayınız.

Tunçsan
Yeni Bayilikler


Tuncsan Elektrik Bünyesinde bulunan Alce,Entes,Kaleporselen,Kohler Sayaç,Federal,Pelsan Aydınlatma,Vatan Kablo,Sartel kablo,Emek Kablo,Reçber,Schrack Röle gibi bayiliklere ek olarak GE şalt Malzeme Bayiliği ve Öznur Kablo bayilğini portfoyumuze eklemiş bulunmaktayız.

Tunçsan Show'da Hayat Programında!


Show Max kanalında yayınlanan Show'da Hayat programı Tunçsan Elektrik'i ziyaret etti. Show'da Hayat ekibine röportaj veren şirket ortaklarımızdan ısmail Hakkı Tunç, Tunçsan Elektrik'in faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

Tunçsan
Tunçsan Elektrik 10. Yılını Kutluyor


Tunçsan Elektrik sektördeki 10. yaşını kutluyor. Hızla yükselen bir başarı grafiği ile kısa sürede pazarın aranan isimlerinden olmayı başaran Tunçsan Elektrik 10. yılına girdi. 10 yılda klasikleşen Tunçsan kalitesi artık yeni bir logo ile temsil ediliyor.

Elektrik ve elektronik sektöründe kalitenin simgesi haline gelen Tunçsan Elektrik 10. yılında yenilenen yüzüyle hizmet vermeye devam ediyor. Akım trafolarından priz çeşitlerine kadar tüm ihtiyaçları en iyisi ile karşılamayı seçen Tunçsan Elektrik, sektördeki çıtayı yükselten lider oyunculardan olmayı başardı. Standartları belirleyen firma Tunçsan Elektrik 10 yıllık tecrübe birikimini her projeye yansıtmaya devam edecek.

Alce 44. yılında logosunu yeniledi


Marmara Bölge dağıtıcılığını yaptığımız Türk Sanayi'nin köklü firmalarından Alce 44. yılında logosunu yeniledi. Artık Alce ürünlerini aynı kalitede, daha modern logosu ile alabilirsiniz. Aynı zamanda yeni Alce 2012 fiyat listesini indirmek için tıklayınız.

Emek Kablo bayiliği Tunçsan'da!


Turkiyenin en köklü ve en kaliteli zayıf akım kablo üreticilerinden Emek Kablo bayiliği de artık Tuncsan Elektrik’de.Tum Emek Kablo çeşitlerini stoklu olarak firmamızdan tedari edebilirsiniz.Fiyat listesi için tıklayınız.

VEFAT VE BAşSAğLIğI


Elektrik Sektörünün duayenlerinden, Elektrik Yüksek Mühendisi, Sanayici, ALCE Elektrik Sanayi ve Ticaret A.ş. nin kurucusu ve onursal başkanı, çok değerli büyüğümüz Sayın Cemalettin DENıZOğLU 9 nisan 2012 günü hakkın rahmetine yürümüştür. Derin üzüntü içindeyiz. Cenabı Allah'dan rahmetine kabulünü niyaz eder, kederli ailesine, ALCE camiasına ve tüm yakınlarına baş sağlığı dileriz.

Tunçsan Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret Ltd. şti. Kurucu, Ortak ve Çalışanları

Prysmian ve Nexans Fiyatları


Global piyasanın lider oyuncularından olan enerji kablosu üreticileri Prysmian ve Nexans, bakır fiyatlarındaki artış nedeniyle fiyat listelerini yenilediler.

Alce'nin Tek Bölge Bayisi Tunçsan


ALCE Karaköy ve Bursa’daki Satış Ofisini 31 Ocak 2011 Pazartesi günü kapattı. Bundan böyle tüm Alçak Gerilim ürünlerini ıstanbul’da ve Marmara Bölgesinde TUNÇSAN dağıtacak.

TUNÇSAN, ALCE ile imzaladığı münhasır ve tek Bölge Bayiliği Sözleşmesi ile ıstanbul, Kocaeli, Sakarya, Bursa, Balıkesir, Çanakkale, Edirne, Tekirdağ, ve Eskişehir illerinde ALCE A.G. Akım Trafoları ile Pano ızolatörleri ve ızole Taşıyıcılarını, ALCEM Pano Tipi Analog (ıbreli) Ölçü Aletlerini çok uygun iskonto ve ödeme vadeleri ile stokdan hızlı teslimat yapacak.

Türkiye’nin en köklü ve en kaliteli akım trafoları artık size daha yakın...

guncelsayfa.aspx
TAşINDIK


TUNÇSAN artık iki kat daha güçlü. Size her zaman en iyisini sunmak ve ihtiyaçlarınızı eksiksiz karşılamak için no: 739’a taşındık. ıki kat daha büyük olan yeni mağazamıza mutlaka bekliyoruz. Gelin, hem bir çayımızı için, hem de mümkün olan en iyi hizmet ve ürünlerden yararlanın.

guncelsayfa.aspx
Kısaca TUNÇSAN


TUNÇSAN Elektrik Elektronik, sektördeki 9 yıllık deneyimi ile yüzlerce büyük projede ana tedarikçi görevini üstlenmiş, elektrik malzemeleri konusundaki ticari başarısını, zamanında, doğru, kaliteli, sürekli hizmet ilkelerini esas alarak sürdürmüştür. Titizlikle seçtiğimiz ürün gamımızı oluşturan her marka, kendi alanında kalitesini kanıtlamış, ürün ve hizmet kalitesi ile müşterilerimize hiçbir kaygı duymadan sunabileceğimiz ürünlerdir . Bu konuda TUNÇSAN olarak bizim üzerimize düşen, doğru stok planlaması, doğru fiyatlama, zamanında sevkiyat ve malzeme seçimi konusunda sunduğumuz teknik danışmanlıktır. TUNÇSAN, elektrik malzemelerinin tedariki konusunda, referanslarından da görüleceği üzere,Haberin devamı
sektördeki başarılı markalardan biridir.

guncelsayfa.aspx#haber1
Elektrik Sigortası Nasıl Seçilmelidir

Hemen hemen her alanda ihtiyaç duyulan elektrik enerjisi günlük hayatımızın merkezinde yaşayan en önemli elemanlardandır. Hayatımızda bu kadar yer eden elektrik tesisatlarının en önemli parçalarından biri de sigortalardır.
Elektrik sigortası akım yükselince devreyi açarak tesisatı koruyan bir parçadır. Yapılanmanın aralıksız devam ettiği günümüzde binalarda çıkan yangınların büyük bir kısmı elektrik sigortalarından kaynaklanmaktadır. Yanlış sigorta seçiminden kaynaklanan bu yangınlar, sigortanın görevini yerine getirmeyip tesisatın aşırı ısınmasıyla meydana gelirler.
Elektrik sigortaları kendi içlerinde üçe ayrılırlar:
Haberin devamı
guncelsayfa.aspx
Elektrik Tehlikeli Bir Dosttur

Elektriğin dostluğundan yararlanırken tehlikesinden de mutlaka korunmalıyız. Bu korunma usulüne uygun ve güvenli olmalı ki dostluklar daimi ve yararlı olsun. Aslında elektrik, tehlikesine rağmen diğer enerji türlerine göre daha temiz, daha sağlıklı, daha kullanışlı, daha uyumludur. Mikro ölçekten makro ölçeklere kadar kullanılabilirliği daha yüksek olan elektrik, sosyal refahın ölçüsü ve endüstrinin temel girdisi olması nedenleri ile hayatımızın olmazsa olmazlarındandır. Kullanımı esnasında can ve mal güvenliğini sağlayacak şekilde koruma altına alınması kolay ve vazgeçilmezdir.

Haberin devamı
guncelsayfa.aspx
Eski tesisat ve anahtarlar ölümle sonuçlanan kazalara neden olabilir!

Elektrik tesisatının bakım ve onarımının, konusunda uzman olan yetkili kişilerce yapıldığından emin olun. Konusunda uzman olmayan teknisyenlerin uygulamaları hiçbir zaman %100 güvenli olmaz. Kullandığınız ekipmanların ilgili şartnamelere ve kalite standartlarına uygun olmalarına dikkat edin. Kalitesiz malzeme kullanımı yangın ve elektrik kaçağı gibi birçok felakete davetiye çıkarır.Haberin devamı

Tuncsan Elektrik Elektronik Sanayi ve Ticaret LTD. ÞTÝ Copyright © tüm haklarý saklýdýr 2009